Yalnızca Yıl Dönümü ve Doğum Günleri Değil! Sevgilinizle Birlikte Kutlayabileceğiniz 12 Özel Gün

İlişkiyi eğlenceli hale getirmek için zamanla bir şeyleri daha farklı yapmak gerekiyor. Bu yüzden size partnerinizle birlikte kutlayabileceğiniz özel görünümlü özel olmayan günlerin listesini yaptık! Biraz eğlenelim bakalım. ?

1. 2 Ocak – Açık Büfe Günü

Bu günü partnerinizle birlikte nasıl kutlayacaksınız biliyor musunuz? Günün en az iki öğününü seçtiğiniz mekanlara gidip açık büfede tıka basa yemek yiyerek! Şimdiden afiyet olsun. Aman midelere dikkat! ??

2. 11 Şubat – Arkadaş Edinme Günü

Birlikte vakit geçirmek çok güzel evet ama ilişkiyi eğlenceli hale getirmek için arkadaşlara da ihtiyaç var. Bu yüzden Arkadaş Edinme Günü’nde tüm sosyal yeteneklerinizi kullanarak yeni arkadaşlar edinin! ?

3. 1 Mart – Dünya İltifat Günü

Bütün gün boyunca birbirinizin en basit şeyine bile iltifat etmeye hazırlanın! Bugünün tek kuralı, sınırsızca iltifat etmek! ?

4. 23 Nisan – Aşıklar Günü

Bugünü kutlarken hiçbir kuralımız yok! Aşkınızı nasıl göstermek istiyorsanız öyle davranın, serbestsiniz.

5. 18 Mayıs – Pizza Partisi Günü

Bugünü ister baş başa, isterseniz de arkadaşlarınızı da dahil ederek kutlayabilirsiniz. Gün boyunca birbirinden leziz pizza çeşitlerini yapın, ardından akşam oturup hepsini afiyetle yiyin! ?

6. 6 Haziran – Sinemaya Gitme Günü

Umarız bugünü kutlamak için sinemaya gittiğinizde vizyonda güzel filmler vardır çünkü gün boyunca en az 3 filme girmeniz şart! Öbür türlü günü kutlamış sayılmıyorsunuz. ?

7. 6 Temmuz – Dünya Öpüşme Günü

Belki de listede kutlamaktan en mutlu olacağınız gün Dünya Öpüşme Günü olacak! Gün boyunca birbirinizi doyasıya öpün ve aşkınızı yaşayın. ?

8. 19 Ağustos – Dünya Fotoğraf Günü

Birçoğumuz fotoğraf çekilmeye bayılıyoruz. Bugün de tam olarak bununla alakalı! Öncelikle Pinterest’ten çift fotoğraflarına bakın ve gün boyunca beğendiklerinizi taklit ederek kendiniz çekilin! ?

9. 6 Eylül – Ertelememe Günü

Bugünü kutlamadan önce ufak bir hazırlık yapmanız gerekiyor. Öncelikle bu zamana kadar birlikte yapmak isteyip de ertelediğiniz şeyleri tek tek not alın. Sonra da Ertelememe Günü’nde hepsini yetiştirebilmek için güzel bir plan yapın! ✍️

10. 12 Ekim – Yaşlı Çiftler Günü

‘Bugünü ne yaparak geçirebiliriz ki?’ diye kafanız karışmasın, hemen açıklayalım. Yaşlı Çiftler Günü’nde partnerinizle birlikte sanki bir anda 30-40 yaş yaşlanmış gibi davranmanız gerekiyor. Bütün günü birlikte sakince kitap okuyarak, birlikte yürüyüşe çıkarak ve televizyon battaniyesinin altında birbirinize sarılarak geçirin. Aslında özetle, bugün birlikte huzuru bulun! ?

11. 18 Kasım – Yürüyüşe Çıkma Günü

En rahat spor ayakkabınızı giyin ve saatler sürecek yürüyüş etkinliği için hazır olun! Yürüyüş yaparken sohbet edin, müzik dinleyin, birbirinizle şakalaşın… Birlikte eğlendiğiniz sürece yürüyüşü nerede yaptığınızın bir önemi yok tabii ama bizim önerimiz kesinlikle yeşilliklerin içinde olmanız!

12. 28 Aralık – Kart Oynama Günü

Piyasada ne kadar kart oyunu varsa, işte bugün o oyunları oynama günü! Uno, pişti, pis yedili… Artık hangi kart oyunu olacağına siz karar verin! ♠️

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir